HASIČI  ZLATÉ  HORY

Aktuality

Dne 7. 4. 2018 od 9:00 hod. se na hasičské louce uskutečnila soutěž mladých hasičů. Soutěžilo se ve štafetě 4x60 m s překážkami a štafetě požárních dvojic. Po sečtení výsledků z obou disciplín obsadilo družstvo mladších 5. místo (po výsledcích: štafeta 4x60 m 7. místo, štafeta požárních dvojic 3. místo) a družstvo starších 1. místo (po výsledcích: štafeta 4x60 m 3. místo a štafeta požárních dvojic 2. místo). Obě soutěže se započítavájí do celkového hodnocení hry Plamen.

Několik prvních školení máme již za sebou, školení řidičů, cyklické školení velitelů na HZS, a první ze série školení v rámci pravidelné odborné přípravy jednotky. Dále se již také uskutečnila výroční valná hromada okrsku. Pomalu a jistě se rozjíždí příprava oslav 140. výročí založení našeho sboru, včetně příprav a podání žádostí o dotace.

V sekci Výjezdová jednotka přidán plán výcviku, školení a další nezásahové činnosti jednotky na rok 2018.

Vítejte v novém roce, v roce oslav 140. výročí založení spolku dobrovolných hasičů v našem městě. V současné době je sestavován program oslav, ale také plán výcviku a školení na rok 2018. O přípravách a o všem zásadním co nás čeká i potká v tomto roce, se opět budeme snažit informovat.