ROK 2012

Zde naleznete stručný průřez činností v roce 2012.

Rok 2012

- Posezení členů a rodinných příslušníků k ukončení roku se konalo 27. 12. v klubovně naší zbrojnice.

- V sobotu 15.12. jsme přivezli vánoční stromky a v neděli 16. 12. u zbrojnice probíhal prodej, který byl součástí Vánočního jarmarku.

- V sobotu 8. 12. od 17:00 se konala v klubovně naší zbrojnice Výroční valná hromada SDH Zlaté Hory.
- V pátek 30. 11. proběhlo v klubovně naší zbrojnice školení jednotky a proškolení apřezkoušení nositelů DT.

- V sobotu a neděli 17. a 18. 11. dva naši členové absolvovali základní kurz nositelů dýchací techniky.

- V sobotu 10. 11. se členové naší jednotky zúčastnili Taktického cvičení zaměřeného na ochranu obyvatelstva při povodni v Mikulovicích.

- Ve čtvrtek 25. 10. od 15:00 proběhlo proškolení a přezkoušení obshluhy požární plošiny.

- V sobotu 6.10. od 9:00, několik členů naší jednotky absolvovalo výcvik nositelů dýchací techniky v polygonu SDH Javorník.

- V pátek 21. 9. se několik členů naší jednotky zúčastnilo školení na vyprošťování osob z havarovaných vozidel na stanici HZS v jeseníku.

- V pátek 7. 9. 2012 od 18:00 proběhlo v klubovně naší zbrojnice školení jednotky.

- V sobotu 4. 8. 2012 od 21:30 se uskutečnil již XX. ročník noční pohárově soutěže O putovní pohár starosty a místostarosty města.
         Krásné ceny - věcné i finanční do této soutěže věnovali:
            - Město Zlaté Hory
            - ČSSD
            - Českoslezská výrobní a.s.
            - Jakub Fiurášek
            - Zepra Mining
            - Specializovaný maloobchod - Pavel Kaňa
            - Jiří Hastík
            - Sport Ivan
            - Studio 4
            - Pilařství Písečná
            - Petr Hefka
            - Fa Lukas-elektro
            - Řeznictví Rostislav Kamler
            - Zdeněk Trličík
            - Trivium Trade
    Výsledky soutěže najdete v sekci sportovní družstva.

- V spátek a sobotu 27. a 28. 7. proběhly městské slavnosti - Zlaté Dny. Poskytovali jsme požární dohled po celou dobu konání a při té příležitosti samozřejmě pomoc i organizační.

- V pátek 29. 6. od 17:00 opět školení jednotky, tentokrát s naším garantem z HZS Petrem Fišerem. Součástí školení bude i zaškolení na novou dýchací techniku Dräger.

- V pátek 22. 6. od 18:00 proběhlo v klubovně naší zbrojnice školení výjezdové jednotky.

- V sobotu 2.6. od 8:00 hod. proběhlo na fotbalovém hřišti v Supíkovicích okresní kolo soutěže v požárním sportu.

- V sobotu 26. 5. se uskutečnila v místní části Rejvíz další část oslav 120. výročí založení dobrovolných hasičů v osadě Rejvíz. Tentokrát jako součást akce zahájení turistické sezony - "Odemykání Mechového jezírka" - Pár fotek z akce ve fotogalerii

- V pátek 18. 5. proběhl na stanici HZS Jeseník výcvik a přezkoušení lezců!!!

- V sobotu 5.5. od 10:00 proběhlo u chaty Svoboda na Rejvízu, Základní kolo v PS. V letošním roce jako součást oslav 120. výročí založení dobrovolných hasičů na Rejvízu. Foto v sekci - fotogalerie.
Výsledky kategorie muži: 1. místo - Rejvíz                    ženy: 1. místo - Zlaté Hory
                                            2. místo - Zlaté Hory
                                            3. místo - Ondřejovice                         účast - Tomíkovice

- V sobotu 17.3. proběhlo na stanici HZS v Jeseníku cyklické školení a přezkoušení strojníků.

- V sobotu 10. 3. proběhla brigáda na opravu klubovny naší zbrojnice. Vše se nestihlo práce stále pokračují.(osvětlení, podlaha, malování)

- Ve čtvrtek 8.3. 2012 se náš sbor rozloučil s vozidlem CAS K 25 LIAZ, které bylo předáno novému majiteli - obci Vlčice, kde bude sloužit ve výbavě místní JSDH.

- V sobotu 3. 3. 2012 od 9:00 hod v Sokolovně v Mikulovicích se konalo shromáždění představitelů SDH okresu Jeseník.

- V pátek a sobotu dne 2. a  3. 3. 2012 proběhlo na stanici HZS Jeseník cyklické školení velitelů.

- V sobotu 18. 2. 2012 se konal výcvik nositelů dýchací techniky v polygonu ve zbrojnici JSDH Javorník.

- V pátek 10. 2. 2012 od 17:00 hod školení poskytování první pomoci a seznámení s novým systémem vyhlašování poplachu jednotce AMDS.

- V pátek 25. 1. 2012 od 8:00 hod. proběhlo v klubovně proškolení řidičů vozidel s právem přednosti v jízdě.