ROK 2015

Zde naleznete stručný průřez činností v roce 2015.

Rok 2015

- V úterý dne 29. 12. od 16:00 hod. proběhlo ve zbrojnici u příležitosti závěru roku společné posezení členů a jejich rodinných příslušníků. Při této příležitosti proběhlo také požehnání našemu staronovému vozidlu AZ 30, kterého se ujal otec Pavel. Několik fotografií z této události najdete v sekci "Fotogalerie".

- V sobotu 12. 12. jsme jeli na vánoční stromky a v neděli 13. 12. od 10:00 proběhl u příležitosti Vánočního jarmarku u hasičské zbrojnice jejich prodej.

- Vsobotu 5. 12. od 17:00 hod. se v klubovně naší zbrojnice konala výroční valná hromadanašeho SDH.

- Ve středu 18. 11. od 15:00 proběhlo přeškolení a přezkoušení obsluhy hydraulické plošiny a v pátek 20. 11. od 17:00 hod. přezkoušení nositelů DT.

- V Průběhu měsíce října přibylo ve výbavě JSDH nové - starší vozidlo AZ 30 IVECO Magirus (automobilový žebřík doplněný přepravním košem). V současné době probíhá zaškolování obsluhy, kondiční jízdy a doplňování několika posledních legislativních povinností, aby mohlo být zařazeno do pohotovosti k výjezdu. Zakoupilo jej město Zlaté Hory za přispění Olomouckého kraje. Toto vozidlo nahradilo havarovanou plošinu. Foto v sekci technika.

- V sobotu 12. 9. se konala brigáda na hasičské louce zaměřená na údržbu zařízení a v odpoledních hodinách posezení pro členy SDH.

- V pátek 11. 9. od 17:00 hod. proběhlo v klubovně zbrojnice školení jednotky.

- V sobotu 15.8. od 13:00 proběhl na hasičské louce již XXIII. ročník pohárové soutěže "O putovní pohár starosty a místostarosty města". Výsledky najdete v sekci sportovní družstva.

- V pátek a sobotu 24. a 25. 7. proběhnou v našem městě, městské slavnosti zvané "Zlaté Dny". Náš sbor při nich bude zajišťovat koordinaci provozu na části objížďky a preventivní hlídku.

- V sobotu 16.5.2015 proběhlo na hasičské louce ve Zlatých Horách ukončení okresního kola Hry Plamen. Více informací a výsledky z této akce naleznete v sekci soutěžní družstva - mladí hasiči.

- V sobotu 25.4.2015 proběhlo na hasičské louce ve Zlatých Horách okrskové kolo v požárním sportu.

- V pátek 24.4.2015 od 17:00 hod. proběhla v klubovně hasičské zbrojnice odborná příprava výjezdové jednotky na téma vyprošťování osob z havarovaného vozidla. Toto školení proběhlo ve spolupráci s HZS Jeseník.

- První dvě školení jsou za námi, probéhla 30. 1. 2015. Od 8:00 školení řidičů a od 14:00 školení obsluhy motorové pily.

- V současné době je již připraven plán výcviku a školení na rok 2015. Najdete jej v sekci výjezdová jednotka.