ROK 2020

Zde naleznete stručný průřez činností v roce 2020.

Rok 2020

- Obnovili jsme odbornou přípravu jednotky, absolvovali jsme dvě školení.

- Máme za sebou dvě větší brigády na opravu střech na hasičské louce.

- Páteční školení zrušeno!

- V pátek 13.3. proběhne školení s naším garantem, zaměřené na vyprošťování osob z havarovaných vozidel.

- Další z našich členů absolvoval základní kurz velitelů v ÚSHŠ v Jánských Koupelích.

- Cyklické školení strojníků na stanici HZS ve dnech 22. a 23. 2., zůčastnil se jej jeden člen, kterému končila odborná způsobilost.

- Opět školení, tentokrát dle povinných témat, proběhlo dne 21. 2. 2020.

- Další školení bylo zaměřeno na poskytování první pomoci a proběhlo dne 7. 2. 2020.

- Máme za sebou již cyklické školení velitelů, dále první ze série školení na základě povinných témat pro pravidelnou odbornou přípravu a samozřejmě již zmíněné školení řidičů.

- Plán výcviků, školení a vlastně i další činnosti je hotov a najdete jej v sekci výjezdová jednotka. -

- První školení je školení řidičů dne 27. 1. 2020

- Vítejte v novém roce, opět se budeme snažit zde informovat o všem zásadním co nás během roku čeká i potká. V současné době je sestavován plán výcviků a školení.