ROK 2014

Zde naleznete stručný průřez činností v roce 2014.

Rok 2014

- Dne 27.12. od 17:00 hod se v hasičské zbrojnici uskutečnilo každoroční posezení pro členy SDH a jejich rodinné příslušníky.

- Dne 13. 12. jsme zorganizovali výrobu vánočních stromků a jejich prodej se konal 14. 12. u příležitosti vánočního jarmarku.

- Dne 6. 12. proběhla výroční valná hromada našeho SDH, kde byl kromě standartníhp programu pro VVH, také volen nový výbor ZO SDH.

Dne 26. 9. byly zahájeny opravy naší zbrojnice. Budou vyměněna okna a vrata garáží, a provedeno zateplení pláště celé budovy včetně střech.

- V pátek 3. 10. proběhlo proškolení jednotky společně s krátkým výcvikem nositelů DT.

- V sobotu 27. 9. se v garážích naší zbrojnice uskutečnilo již tradiční posezení u grilu a piva pro členy a jejich rodinné příslušníky.

- V pátek 26. 9. se někteří členové naší jednotky zúčastnili výcviku ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel na stanici HZS v Jeseníku.

- V sobotu 16. 8. od 13:00 hod. proběhl na naší louce u zahradnictví již XXII. ročník pohárové soutěže "O putovní pohár starosty a místostarostyměsta". Výsledky najdete v sekci sportovní družstva.

- V pátek 13. 6. od 18:00 hod. proběhlo v klubovně naší zbrojnice školení jednotky a proškolení nositelů dýchací techniky.

- Ve dnech od 27. 5. do 6. 6. v souvislostis přívalovými dešti , naše jednotka zasahovala u 32 událostí. Více v sekci "ZÁSAHY".

V sobotu 24. 5. se uskutečnila na hasičské louce ve Zlatých Horách soutěže mladých hasičů - ukončení hry "PLAMEN" okresu Jeseník. Foto ze soutěže najdete v sekci Fotogalerie.

- V sobotu 17. 5.  proběhlo na stadionu v Jeseníku okresní kolo v PS, které bylo z důvodu nepřízně počasí a bezpečnosti závodníků, zkráceno pouze na jednu disciplínu a to požární útok. Naše družstva se umístila takto:

ženy ZH - 3. místo     muži ZH - 4. místo

- V sobotu 26. 4. proběhlo na hasičské louce ve Zlatých Horách okrskové kolo v PS.

Celkové výsledky:

Muži                                                            Ženy

1. místo Zlaté hory                                     1. místo Zlaté Hory

2. místo Rejvíz

3. místo Ondřejovice

Běh na 100 m překážek:        Muži 1. místo Roman Odstrčilík

Ženy 1. místo Margareta Turzová

Foto ze soutěže v sekci Fotogalerie.

Vítězná družstva postupují do okresního kola dne 17. 5. v Jeseníku.

- V sobotu 5. 4. proběhl výcvik lezců, vzhledem k počasí vše proběhlo na stanici HZS v Jeseníku.

- V pátek 28. 3. od 17:00 hod. proběhlo v naší klubovně školení jednotky.

- V sobotu 15. 3. proběhl v polygonu SDH Javorník výcvik nositelů DT. Druhý termín je naplánován na 11. 4. 2014.

- V sobotu 22. 2. proběhlo na stanici HZS Jeseník cyklické školení velitelů a v sobotu a neděli 1. a2. 3. cyklika strojníků.

- V neděli ve 3 hod. a 20 min. další zásah, více  v sekci "Zásahy 2014".

- V pátek 7. 2. od 17:00 hod. proběhlo v naší klubovně školení poskytování první pomoci. Školil příslušník HZS Jeseník Marek Záhorský.

V době od pátku 31. 1. do neděle 2. 2. jsme vyjížděli celkem ke čtrnácti událostem. Popis událostí najdete v sekci "Zásahy". Pár fotografií a videa z některých zásahů najdete v sekci "Fotogalerie", zde je odkaz na informace uvedené na stránkách HZS Olomouckého kraje. info+foto

V pondělí 27. 1. od 15:00 hod. proběhlo v klubovně naší zbrojnice jedno z prvních školení v roce. Jednalo se o proškolení obsluhy motorové pily. Dále nás čeká v pátek 31. 1. školení řidičů.

image

Hasičský ples, proběhl 18. 1. 2014 od 20:00 v sále hotelu PRADĚD. Tombola byla bohatá, ohlasy jsou zatím kladné, doufáme, že většina zúčastněných byla spokojena.

Několik fotek z plesu najdete v sekci Fotogalerie.

Všem, kteří nám přispěli do tomboly mockrát děkujeme. Tady jsou:

HALEN s.r.o.

Koryťák s.r.o.

TRIVIUM TRADE s.r.o.

Česko -  slezská výrobní, a.s.

Služby města Zlatých Hor, a.s.

Selská pekárna s. r.o.

Libor Kovařík

Elektro – Lukas

Klub žen - Zlaté Hory

- V současné době je již sestaven plán činnosti, výcviku a školení jednotky na rok 2014 a probíhají periodické zdravotní prohlídky členů jednotky. Plán najdete v sekci Výjezdová Jednotka.